of

 

 

Akcesoria

Akcesoria, które znajdą Państwo w naszej ofercie to dopełnienie każdej imprezy czy wypadu turystycznego. Warnik zapewni ciepłe napoje namiast ławostoły pozwolą Państwa gościom wygodnie spożyć posiłki. W przypadku akcesoriów turystycznych niezbędne okażą się chociażby śpiwory. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów.

 

 

 

 

Akcesoria imprezowe

Lampa grzewcza

Lampa grzewcza

Przytulna lampa grzewcza, idealna na chłodne dni. Dzięki jej praktycznemu zastosowaniu można relaksować się na balkonie lub tarasie nawet przy bardzo niskiej temperaturze. Podgrzewacz zapewnia szybkie i przyjemne uczucie ciepła.

Ławostoły

Ławostoły

Idealny na festyny, dni miasta, dożynki i i wszystkie imprezy plenerowe. Zestaw piwny to produkt także dla ciebie i twoich bliskich w przypadku kiedy chcecie zorganizować piknik bądź większą imprezę.

Głośnik

Głośnik

AP1500A marki Vonyx to aktywna kolumna z 15" głośnikiem, ze wzmacniaczem o maksymalnej mocy 800W. Zapewnia fantastyczne brzmienie i jest bardzo wydajna.  Trwała, odporna na uderzenia obudowa oraz metalowa twarda kratka chroniąca głośnik ułatwiają bezpieczny transport kolumny. AP1500A może być używana jako wolnostojąca kolumna w barach, restauracjach, małych teatrach, scenach, salach konferencyjnych, sportowych, fitnessie.

Stolik barowy

Stolik barowy

Stolik barowy 110x80. Idealny na kameralne przyjęcia. Możliwość wynajmu razem z szarymi pokrowcami.

Akcesoria turystyczne

Plecak turystyczny Hi-tec

Plecak turystyczny Hi-tec

Plecak turystyczny Traverse 55L Hi-Tec, w sam raz na kilkutygodniowy wypad. Wyróżnia go regulowany system nośny z wentylacją, który odciąża ramiona i zapewnia wygodne użytkowanie przez cały dzień. Liczne kieszenie i dwudzielna konstrukcja komory głównej umożliwiają wygodne sięganie po niezbędne rzeczy podczas wędrówki. Tkanina Rip-Stop i pokrowiec przeciwdeszczowy zapewniają wysoką odporność na działanie czynników zewnętrznych.

Karimata Bushmen

Karimata Bushmen

Karimata turystyczna Bushmen z pianki sieciowanej, alufolia. Lekka i komfortowa. Grubość: 10mm

Lampka Tent Bulb LED

Lampka Tent Bulb LED

Rewelacyjna żarówka do namiotu zapewni delikatne, rozproszone światło, którym oświetli całą przestrzeń. Latarka posiada cztery tryby pracy: wysoki, niski, migający oraz delikatny (nocny). Moc 40lm w trybie wysokim z powodzeniem poradzi sobie z oświetleniem powierzchni namiotu.

Kuchenka turystyczna

Kuchenka turystyczna

Kuchenka turystyczna w poręcznej walizce. Zapłon piezoelektryczny, nie wymaga stosowania zapałek - zapalarka jest wbudowana w obudowę kuchenki. Regulacja płomienia jak w normalnej kuchence. Osłona płomienia przed podmuchami wiatru i ochrona przed nagłymi zmianami ciśnienia. Idealnie sprawdza się we wszelkiego typu wyjazdach plenerowych, campingach, piknikach. Wymiary kuchenki : 33 x 28,5 x 8,8 cm. W cenie wynajmu 1 kartusz gazu.