of

 

 

Działka wraz z namiotem w Lulkowie

        Marzycie o tym aby zorganizować przyjęcie z ogniskiem w miejscu z dala od zgiełku miasta, bloków i głośnych samochodów, w miejscu gdzie znajdziecie ciszę i spokój? Mamy to i właśnie dzięki nam stanie się to możliwe!

           Już teraz możecie wynająć namiot położony na przepięknym terenie polskiej wsi, na którym spędzicie wspaniałe chwile w gronie rodziny, przyjaciół czy współpracowników. Tylko 8min drogi od Gniezna (w stronę Trzemeszna) dzieli Was od niezapomnianych wspomnień, od miejsca, w którym będziecie mogli usiąść i zjeść przepyszne  smakołyki samodzielnie przyrządzone na ognisku. Girlandy, które oświetlą teren nadadzą tym wydarzeniom szczególnego klimatu. Jeśli chcecie zroganizować właśnie taką imprezę dla rodziny, przyjaciół lub pracowników to miejsce na pewno Wam się spodoba, i jeśli znajdziecie się tam raz, będziecie chcieli więcej.

           Zapraszamy do współpracy również małe przesiębiorstwa, które chciałyby zorganizować dla swoich pracowników spotkanie bądź imprezę integracyjną np. w tematyce "dnia bez smartphona".

          W chwili obecnej na terenie (ze zdjęcia obok) stoi namiot o wymiarach 5x8m, który pozwoli Waszym gościom na więcej swobody. Teren do Waszej dyspozycji to około 2500m, a w planach mamy powiększenie go o dodatkowe 2500m.

        Dla ułatwienia przygotowaliśmy 3 pakiety, które można dowolnie edytować wedle indywidualnych potrzeb. Zarówno namiot jak i teren można przystroić wedle tematyki imprezy czy to roczku, chrzcin, komunii czy też urodzin, imienin, jubileuszu itp. W razie pytań zapraszamy do kontaktu oraz sprawdzenia miejsca przed jego wynajęciem.

 


POBIERZ PAKIETY LULKOWO